*6655*10118#
021-28426815
شنبه تا پنج شنبه 17 - 8

شرایط اعطای نمایندگی

دستور کار برنامه ریزی نمایندگی ها و این که برای هر استان و شهر و شهرستان باید به چه تعداد نمایندگی اعطا شود؟ به تعداد جمعیت ان منطقه بستگی دارد با توجه به اطلاعات اماری از سازمانها و نهادهای مربوطه ، تحقیقات و طرح توجیهی اقتصادی ،پس از برسی تعداد سفرهای بین شهری و درون شهری و بالای ده کیلومتر توسط کارشناسان فعال در این حوزه مقرر گردید در ازای هر ۳۰۰ هزار نفر و زیر ۳۰۰ هزار نفر جمعیت ساکن در یک شهر و منطقه یک نمایندگی در نظر گرفته شود.
به عنوان مثال : جمعیت استان تهران و حومه آن حدود ۱۳ میلیون نفر می باشد : پس با توجه به تصمیمات گرفته شده ،در صورت تقسیم تعداد جمعیت تهران به ۳۰۰ هزار نفر برای کلان شهر تهران باید تعداد ۴۳ نمایندگی فعال در نظر گرفته شود تا بتوان سفرهای بین شهری و بالای ده کیلومترمناطق تهران را تحت پوشش قرار داد.

با ره وار صاحب کسب و کاری نوین خواهید شد که طی ۳ سال اینده به درامد ماهیانه بالای ۷۰ میلیون تومان خواهید رسید.

موارد مورد نیاز برای اخذ نمایندگی
نحوه ثبت نام :
مراجعه به سایت شرکت به ادرس اینترنتی
rahvar.co
پس از طی مراحل ثبت نام در سایت ، جهت هماهنگی های لازم از جمله روز و ساعت دقیق زمان حضور شما در دفتر شرکت (واقع در استان تهران ، پاسداران ساختمان برج سفید)و همچنین جهت پاسخ گویی به سوالات احتمالی ،کارشناسان و مشاوران شرکت با شما تماس خواهند گرفت. سپس طی جلسه حضوری و پس از تنظیم قرارداد کتبی و پرداخت (۲۰ میلیون تومان) به حساب شرکت ره وار،کد نمایندگی شما از طرف شرکت صادر خواهد شد. همزمان با ایجاد دفتر توسط شما و تعریف پنل کاربری توسط شرکت و پرداخت الباقی مبلغ (۸۰ میلیون تومان) به حساب شرکت عاملیت شما تایید و مجوز فعالیت از طرف شرکت ره وار برای شما صادر خواهد شد.
شرح عملکرد و نحوه خدمات رسانی، طرح توجیهی اقتصادی و گردش مالی نمایندگی ها
قابل توجه مراجعین محترم
مراجعه کنندگانی که ازدیگر استان ها و شهرستان ها برای انعقاد قرارداد به دفتر مرکزی شرکت (واقع در تهران پاسداران ساختمان برج سفید) مراجعه می کنند ،در صورت تمایل و جهت استراحت می توانند ،به عنوان میهمان یک روز را در هتل طرف قرارداد با شرکت اقامت نمایند.